Skip navigation

Hindistan Başbakanının Eylül 2019’da Frankfurt’u ziyareti

elçilik servisi kişisel güvenlik

Narendra Modi’nin geçici Frankfurt durağı esnasındaki güvenliği

Hindistan Başbakanı Narendra Modi, 29.09.2019 tarihinde ABD ziyaretinden döndü. Texas India Forum (TIF), Donald Trump ve Narendra Modi'yi Teksas’ta (Huston) karşıladı. TIF, Hindistan Başbakanı onuruna "Howdy Modi” mottolu bir kutlama düzenledi. Bu etkinliğe 50 binden fazla Hint-Amerikan vatandaşı katıldı.  Narendra Modi ziyaret sırasında silahlanma politikası, çalışma vizeleri ve Pakistan ile ilişkili ortak menfaatler gibi önemli konuları görüştü. ABD’deki 10 günlük ziyaretinden sonra Modi geri dönüş yoluna koyuldu. 19.09.2019 tarihinde gidiş yolculuğunda olduğu gibi Narendra dönüş yolculuğunda da Frankfurt’ta kısa süreliğine mola verdi.  

VIP koruma görevlileri devlet başkanını Frankfurt havalimanında direkt pistte karşılayarak onun  oradan itibaren güvenli ve hızlı şekilde otele ulaşmasını sağladı. Görevde zırhlı limuzinlerimiz, birkaç Van aracımız ve acil durumlar için hazır bulundurulmak üzere bir ambulans kullanılmıştır.  

Narendra Modi'nin ABD'ye giderken Frankfurt’taki birinci molası sırasında sağlanan koruma hizmeti hakkında daha fazlasını okuyabilirsiniz.

vip-mobile_narendra-modi2_V1909.jpg
Pistteki modların alınması
vip-mobile_fahrzeuge_flughafen_V1909.jpg
VIP Mobile Araç Filosu
vip-mobile_24h-einsatz_V1909.jpg
Frankfurter Havalimanı’ndan ayrılış

Frankfurter Havalimanı’ndan ayrılış

vip-mobile_rettungswagen_V1909.jpg
Ambulans acil durumlar için hazır bulunmaktadır
Back